مقدمه

 جهان در قرن بیست و یکم آکنده از رقابت ، توسعه بازارها، ظهور و رواج فن آوری های برتر و گسترش تجارت است .

جهان امروز، جهان مبادله است و رشد اقتصادی بیش از آنکه مدیون تولید باشد ، متکی به داشتن ایده های نو ، فن آوری جدید، تکنولوژی و دانش نوین برای ورود به عرصه های بین المللی است.

در این راستا، برای ایفاء نقشی مهم و سازنده در رشد و شکوفائی صنایع داخلی "صنعت سیم لاکی در ایران " و دست یابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار مستلزم اجرای طرح توسعه و انجام سرمایه گذاری قابل توجه بوده است.

سرمایه گذاری می تواند بخش تولید را متحول و تحرک بخشیده با افزایش تولید، افزایش بهره وری را بدنبال داشته باعث بهبود سطح زندگی جامعه و رشد و توسعه اقتصادی پایدار کشور گردد.

در این راه پر فراز و نشیب، به شیوه ای خلاقانه توانسته ایم با تحمل سختی ها و عبور از موانع با تکیه بر 20 سال سابقه و تجربه مفید و ارزشمند متکی بر توانمدیهای بالقوه با برنامه ریزی منسجم ، سازمان دهی مناسب و مدیریت استراتژی در شرایط خاص بحران اقتصادی موفق به اجرای طرح جدید احداث کارخانجات تولید سیم لاکی بنام زاگرس سیم شده ایم که به فضل و لطف خداوند متعال در نیمه دوم سال 91 مورد بهره برداری قرار گرفته که انشاا... ره آورد آن ورود محصولات جدید با کیفیتی برتر و ماندگار برای همیشه بر تارک صنعت سیم لاکی ایران خواهد درخشید .


زاگرس سیم  تولید کننده انواع سیمهای گرد لاکی از سایز 08/0 الی 20/5 و تخت لاکی از سایز 3 میلیمتر مربع تا 80 میلیمتر مربع در کلاسهای حرارتی مختلف تا 220 درجه سانتیگراد با عایق های حرارتی یک لاکه – دو لاکه – سه لاکه و پلی استرایمید و پلی ایمید آمید (اورکت) و پلی یورتان (قابل لحیم کاری) محصولاتی جدید از کارخانجات جدید سیم لاکی با کیفیتی منحصر بفرد با 20 سال سابقه تولیدی در صنعت سیم لاکی کشور.